Gümüşhanespor İlk Antrenmanına Çıktı

Play-off müsabakaları sonucu Spor Toto 2. Lige yükselen ve Beyaz grupta mücadele edecek olan Gümüşhanespor, yeni sezonun ilk antrenmanını kendi tesislerinde yaptı.

Tekke beldesindeki tesislerde teknik direktör Metin İlhan nezaretinde gerçekleştirilen idmanda futbolcular koşu, ısınma hareketleri ve top kapmaca oynadı.

İdmanın adından gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik direktör İlhan, yeni sezonun ilk antrenmanını yaptıklarını belirtti.

Transfer çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını ifade eden İlhan, “Ligi istediğimiz bir yerde bitirmek istiyoruz. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur. Sezonun sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Transferde istediğimiz noktalara takviyeleri yaptık. Birkaç yerde eksiğimiz var. Onu da kamp süresi içerisinde görerek değerlendirmeye alacağız. O noktalarda inşallah doldurup lige hazır bir şekilde girmek istiyoruz.” dedi.

Kendi tesislerindeki kampın ardından Nevşehir’de de kampa gireceklerini kaydeden İlhan, şunları söyledi: “İlk kampımızı şuan başlattık. 15 gün boyunca kendi tesislerimizde kamptayız. Daha sonra Nevşehir’de kampa gireceğiz. Hazırlık maçları yapacağız. O kamp dönemini de verimli bir şekilde bitireceğiz.”

 

Gümüşhanespor’un antrenmanını kulüp başkanı İdris Çimen ve yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

   

Puan Durumu

Logomuz