Gümüşhanespor daha da iyi olacak

İlk günden bu yana büyük aşama kaydettiklerini ifade eden Kırmızı-Beyazlıların başarılı teknik adamı, “Çok iyi hazırlanıyoruz. Lige çok iyi başlangıç yapacağız” açıklamasını yaptı.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Gümüşhanespor, yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir’de kamp yaparak sürdürürken, teknik direktör Metin İlhan, takımın son durumunu Günebakış’a değerlendirdi. Yeni sezon öncesi 26 günlük bir çalışma devresini geride bıraktıklarını belirten İlhan, “Şuanda yüzde 65- 70 kapasitedeyiz” dedi. İlk günden bu yana büyük aşama kaydettiklerini ifade eden tecrübeli teknik adam, sözlerine şöyle devam etti:

ÖNEMLİ OLAN FUTBOL

“Birliktelik ile alakalı sıkıntımız yok. Herkes birbirinin ne yapacağını çok iyi öğrendi. Sahada o yüzden çok rahatız. Bu yaptığımız hazırlık maçlarında da sonuca gitmekte sıkıntı yaşamıyoruz. Tabiki hazırlık maçlarında bizim için skor ikinci planda. Bizim için bu gibi maçlarda önemli olan futbol. Bende şuanda takımın performansından memnunum. Tabiki daha çok eksiklerimiz var. Bu eksiklerimizi de önümüzdeki kalan sürede gidermek için elimizden geleni yapacağız. Çok iyi hazırlanıyoruz. Lige çok iyi gireceğiz.”

Sosyal Medya Hesaplarımız

   

Puan Durumu

Logomuz