Şu anlık transferi kapattık

Yeni sezon hazırlıklarına Erzurum’da devam eden Gümüşhanespor’da Başkan Kurban Karagöz, önümüzdeki sezon içinde iddialı konuştu. 

Hazırlıkların Gümüşhane ayağının tamamlandığını ve kırmızı-beyazlıların Erzurum’da çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Başkan Karagöz, Erzurum’da 21 günlük bir kamp sürecinin olacağını ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın talebi doğrultusunda bu sürenin uzatılabileceğini de ifade etti.

Gümüşhanespor’a gelen ve giden birçok ismin olduğunu ifade eden Başkan Karagöz, şu anlık transfer konusunu kapattıklarını söyledi. Takımda gençleştirmeye gittiklerini ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın çalışmaları doğrultusunda yeni bir yapılanmaya girdiklerini ifade eden Başkan Karagöz, “Şu anlık transferi kapattık. Ancak hocamızın talebi olur ve eksik bir yer görürsek takviye yapabiliriz” dedi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Gümüşhanespor ’un kadrosunda geçen yıldan tecrübeli isimlerin bulunduğuna vurgu yapan Başkan Karagöz, “Gümüşhanespor ‘un hedefi her zaman şampiyonluktur ve bu sezon da şampiyonluğu hedefliyoruz. Ancak şu anda takımın durumu ile ilgili yorum yapmak yanlış olacaktır. Henüz hazırlık maçları oynamadık ve takımımızın durumunu tam olarak bilmiyoruz” şeklinde ifadelere yer verdi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz