Bayrampaşaspor :0 Gümüşhanespor :0

Spor Toto 3.lig 1.gurupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor, İstanbul deplasmanında Bayrampaşaspor ile 0-0 berabere kaldı.

Her iki ekibinde Play-Off hesapları yaptığı ve kontrollü oynadığı karşılaşmada gol sesi çıkmadı.

Hafta içi olmasına rağmen dolu tribünler önünde oynanan zorlu karşılaşma, daha çok orta saha mücadelesi şeklinde geçti.
Birbirlerine zaman zaman geçici üstünlük kuran her iki tarafta ilkyarı boyunca önemli pozisyon bulamadı. Ev sahibi ekibin oyunun kontrolüne alma çabalarına orta alanda yaptığı baskıyla cevap veren kırmızı beyazlı temsilcimiz, zaman zaman rakip kaleyi yoklasa da ilk yarı başladığı gibi 0-0 sona erdi.

İkinci yarı daha fazla risk alan taraf ev sahibi ekip Bayrampaşaspor oldu. İkinci yarının başlamasıyla birlikte kalemiz önünde daha fazla görünmeye başlayan ev sahibi ekip, temsilcimizin kontrollü savunmasını aşamadı. 

Dakikalar ilerledikçe temposu düşen ev sahibi ekip, kendi yarı alanında büyük boşluklar vermeye başlayınca kırmızı beyazlı temsilcimiz önemli kontra ataklar bulmasına rağmen bu atakları skor avantajına çeviremedi ve karşılaşma 0-0 sona erdi.
Bu sonucun ardından puanını 39’a yükselten ev sahibi Bayrampaşaspor 3. sıraya yükselirken temsilcimiz Gümüşhanespor puanını 37’ye yükselterek bir basamak yükselip haftayı 7. sırada kapattı.

Temsilcimiz hafta sonu kendi evinde Ankara temsilcisi MKE Kırıkkalespor’u konuk edecek. 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Puan Durumu

Logomuz