Gümüş azmini koruyor!

Spor Toto 3.lig 3.gurupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor, deplasmanda oynadığı Erzurum Büyükşehir Belediyespor maçında göstermiş olduğu mücadeleyle yönetimin ve taraftarın gönlünü fethetti. Maç sonrasında açıklama yapan Gümüşhanespor Başkanı İdris Çimen, “Oyuncularım bir kez daha kendilerini ispat etti. Sezon sonunda gülen taraf biz olacağız.” dedi. Aynı zamanda Gümüşhane AK Parti Milletvekili Feramuz Üstün ve Erzurum Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, Gümüşhanespor’a bu zorlu yolda başarılar diledi.

OYUNCULARIMI TEBRİK EDİYORUM
Gümüşhanespor’un Erzurum deplasmanında göstermiş olduğu mücadeleden memnun kalan Başkan Çimen, “Öncelikle oyuncularımı canı gönülden kutluyorum. Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un saha zemini çok kötüydü. Erzurum’un bu zorlu zeminlere alışık olması lazım ama bu zorluklara rağmen üstünlüğü karşı taraf vermedik. Oyuncularımın göstermiş olduğu azim, bizi mutlu sona ulaştıracağına inanıyorum. Tekrardan oyuncularımı tebrik ediyorum.” dedi.


BAŞARIMIZI İSPAT ETTİK
Bu yıl, sezon başından beri Gümüşhanespor’un bütün deplasman maçlarına giden ve Gümüşhanespor’un her zaman bizlere ihtiyacı olduğunu söyleyen Üstün, “Gümüşhanespor’un göstermiş olduğu mücadeleyle bir kez daha anladık ki inanarak yaptığımız işte başarılı oluyoruz. Erzurum’dan bir puanla da ayrılsak, biz oynadığımız oyunla başarımızı bir kez daha ispat ettik. Gümüşhanespor’a daha çok destek verirsek, takımımızın moralini bir o kadar daha yüksek tutarız.” diye konuştu.


GADALAR YALNIZ BIRAKMADI
Zorlu Erzurum deplasmanına saatler önceden giden Gümüşhanespor Taraftar Grubu Gadalar, takımlarını yalnız bırakmadı. Zorlu hava şartlarına aldırış etmeden 90 dakika boyunca Gümüşhanespor’a destek veren taraftarlar, “Biz bu takımı gönülden seviyoruz. Hiçbir zaman hava şartlarının olumsuzluklarına takılıp kalmadık. Her zaman takımımızın yanındayız.” İfadelerini kullandılar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

   

Puan Durumu

Logomuz